W biznesie z całą pewnością liczą się kompetencje, rzetelność i wytrwałość.  Praca menadżera wymaga odporności na stres, umiejętności rozwiązywania problemów i gotowości do nieprzerwanej  nauki. A także do wyciągania wniosków z sukcesów, dzięki którym utwierdzamy się w przekonaniu, że podejmujemy właściwe decyzje oraz porażek, którą uniemożliwiają popadanie w rutynę. Dla mnie bardzo ważną cechą studiów MBA jest wiedza i doświadczenia zawodowe  słuchaczy. Wymieniamy doświadczenia i uczymy się nie tylko na własnych, ale też cudzych sukcesach i porażkach.  Na studiach zdobywam wiedzę z zakresu: ekonomii,  zarządzania, marketingu, prawa – na stanowisku wiceprezesa, które obecnie zajmuję, jest to wiedza niezbędna. Wybór uczelni był bardzo prosty – jestem rodowitym torunianinem, wybrałem więc szkołę w Toruniu, która ma doskonałe notowania. Zajęcia prowadzone są przez wysokiej klasy specjalistów, a kontakty, które nawiązałem z innymi słuchaczami, mogą w przyszłości owocować ciekawymi, wspólnymi projektami.

Alojzy Domieradzki
Słuchacz studiów MBA w WSB w Toruniu

Program Master of Business Administration to prestiżowe studia dla profesjonalistów, którzy chcą stale rozwijać swoje kompetencje zarządcze i umiejętności związane z prowadzeniem działalności w środowisku międzynarodowym. Uczestnicy programu to osoby zajmujące stanowiska menedżerskie.

Słuchacze programów MBA realizowanych w Wyższych Szkołach Bankowych:

  • mają doświadczenie zawodowe w różnych dziedzinach związanych z działalnością przedsiębiorstwa, np. w zarządzania, finansach, marketingu, logistyce, zarządzaniu kadrami lub prawie,
  • pracują zarówno w dużych koncernach, jak i prowadzą własną działalność gospodarczą,
  • wyróżnia ich wysoka motywacja, ambicja oraz wytrwałość w osiąganiu postawionych sobie celów
  • są nastawieni na sukces zawodowy i rozwój własnej osobowości.

 

WSB Toruń MBA