Zapraszamy na MBA Day już 20 września

Szukasz inspiracji? Zależy Ci na rozwoju zawodowym? Weź udział w spotkaniu ramach MBA Day. 20 września o godz. 16.30 w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie odbędzie się bezpłatny warsztat, który poprowadzi wykładowczyni studiów MBA, Ilona Stawczyk.

Plan MBA Day
od 16.30 - rejestracja uczestników, powitanie i przedstawienie oferty
17.00 - warsztat z Iloną Stawczyk - "Jazda na tygrysie, czyli jak zarządzać złożonością w firmie"
Coraz częściej opisując świat biznesowy mówi się  o środowisku VUKA. Określa ono rzeczywistość, która jest zmienna / volatil /, niepewna / uncertain/, złożona / complex / i wieloznaczna / ambiguouns/. Środowisko VUKA zaskakuje „ czarnymi łabędziami” czyli zjawiskami rzadkimi i nieprzewidywalnymi. Nowy zasięg tego zjawiska związany z globalizacją oznacza że „ wszystko ma wpływ na wszystko”. Świat biznesowy jest więc wieloznaczny i złożony. Logika przyczynowo – skutkowa nie sprawdza się. Tracimy kontrolę nad światem. Granice między światem zewnętrznym i wewnętrznym zacierają się i VUKA wchodzi w organizacje. Jak radzić sobie w tej sytuacji? Jakie nowe wyzwania stoją przed organizacją, pracownikami i liderami? Celem warsztatów jest przedstawienie koncepcji dynamicznego systemu Guntera Mohra, która może być jedną z odpowiedzi na te wyzwania i inspiracją do zmiany świadomości menedżerów i pracowników.  
18.30 - networking przy kawie

Osoby zainteresowane udziałem zachęcamy do zgłoszenia się do Biura Programu MBA lub za pomocą poniższego formularza.

Kilka słów na temat wykładowcy
Ilona Stawczyk - wykładowca i trener MBA, posiada certyfikat Developmental Trasactional Analysis – kompleksowe szkolenie z zakresu Organizacyjnej Analizy Transakcyjnej (350h) prowadzone przez trenerów z International Centre for Developmental Analysis (wykładowców uczelni angielskich, amerykańskich i szwajcarskich), uczestniczyła w szkoleniach J. Moreau i V. Sichem oraz autora Trójkąta Dramatycznego S. Karpmana; posiada certyfikat Analizy Transakcyjnej „101” i „202” (Struktura i Dynamika Grupy); nadal podnosi swoje kwalifikacje, szkoląc się z tego obszaru, członek i założyciel  Polskiego Integratywnego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej(PITAT), członek Europejskiego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej (EATA), członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

 

Zainteresowały Cię nasze studia?

Zrób kolejny krok