Studia MBA były zawsze moim marzeniem. Do zapisania się namówił mnie kolega. Wykładowcy okazali się wspaniałymi ekspertami, na uczelni panuje klimat otwartości i współpracy. Na zajęcia chodzimy z przyjemnością. Nie liczymy czasu, bo każdy zjazd to zajęcia praktyczne, a nie nudna teoria i formułki. Najważniejsze są dla mnie spotkania z doświadczonymi pracownikami wyższej kadry menedżerskiej. Są wśród nich osoby, które mają wiedzę na naprawdę światowym poziomie. Wymiana poglądów i współpraca z nimi są bardzo inspirujące, mogę nawet mieć nadzieję, że te znajomości przetrwają lata. Jednym słowem: te studia to inwestycje w rozwój – zarówno osobisty, jak i zawodowy.

Edyta Hawryszków
Słuchaczka programu MBA w WSB w Szczecinie

Słuchaczami programów Master of Business Administration są profesjonaliści z różnych branż reprezentujący stanowiska:

  • wyższej kadry menedżerskiej (prezesi, dyrektorzy, prokurenci)
  • niższej kadry menedżerskiej(kierownicy, liderzy zespołów, główni specjaliści)
  • specjalistyczne
  • a także przedsiębiorcy.

Różnorodne doświadczenia słuchaczy wzbogacają wymianę wiedzy między nimi podczas zajęć, co wnosi do studiów dodatkową jakość i jest uważane przez słuchaczy za nieoceniony atut.
Firmy, w których pracują nasi słuchacze i absolwenci, to m.in.:
Bank BPH SA,  Kemipol sp. z o.o., Urząd Miejski  w Słubicach, Wojewódzki Fundusz  Ochrony Środowiska, Henke Tissue sp. z o.o.,  Viabaltic sp. z o.o., Credit Agricole Bank Polska SA, Euronova Polska SA.

Grupa słuchaczy z Zachodniopomorskiej Izby Przemysłowo-Handlowej
21 marca 2015 roku w Gorzowie Wielkopolskim rozpoczęły się zajęcia w ramach studiów Master of Business Administration dla członków Zachodniopomorskiej Izby Przemysłowo-Handlowej. Przez dwa lata 15-osobowa grupa menedżerów lubuskich przedsiębiorstw będzie poszerzać swoje umiejętności w zakresie zarządzania, a ukoronowaniem studiów będzie prestiżowy dyplom wystawiony przez Wyższą Szkołę Bankową w Poznaniu i sygnowany przez Franklin University oraz Certyfikat Zachodniej Izby Przemysłowo-Handlowej.