Ogromną przyjemność sprawia mi uchwycenie i zamrożenie w kadrze świateł pędzących samochodów w mieście czy mijających się 300 metrów od brzegu w całkowitej ciemności łodzi, których kontury są ledwo widoczne. Wciąż uczę się fotografowania i czekam na tę jedną jedyną fotografię życia, której jeszcze nie zrobiłem. Ta pasja to ciągłe poszukiwanie możliwości zrobienia zdjęcia, które przejdzie do mojej lub świata historii.
Na studia MBA zdecydowałem się z dwóch istotnych dla mnie powodów. Po pierwsze, chciałem rozszerzyć oraz usystematyzować swoją wiedzę i umiejętności, a po drugie, chciałbym potwierdzić to stosownym dokumentem – prestiżowym dyplomem MBA. 

 

 

 

Mariusz Paprocki
Absolwent studiów MBA w WSB w Szczecinie

Słuchaczami programów Master of Business Administration są profesjonaliści z różnych branż reprezentujący stanowiska:

  • wyższej kadry menedżerskiej (prezesi, dyrektorzy, prokurenci)
  • niższej kadry menedżerskiej(kierownicy, liderzy zespołów, główni specjaliści)
  • specjalistyczne
  • a także przedsiębiorcy.

Różnorodne doświadczenia słuchaczy wzbogacają wymianę wiedzy między nimi podczas zajęć, co wnosi do studiów dodatkową jakość i jest uważane przez słuchaczy za nieoceniony atut.
Firmy, w których pracują nasi słuchacze i absolwenci, to m.in.:
Bank BPH SA,  Kemipol sp. z o.o., Urząd Miejski  w Słubicach, Wojewódzki Fundusz  Ochrony Środowiska, Henke Tissue sp. z o.o.,  Viabaltic sp. z o.o., Credit Agricole Bank Polska SA, Euronova Polska SA.

Grupa słuchaczy z Zachodniopomorskiej Izby Przemysłowo-Handlowej
21 marca 2015 roku w Gorzowie Wielkopolskim rozpoczęły się zajęcia w ramach studiów Master of Business Administration dla członków Zachodniopomorskiej Izby Przemysłowo-Handlowej. Przez dwa lata 15-osobowa grupa menedżerów lubuskich przedsiębiorstw będzie poszerzać swoje umiejętności w zakresie zarządzania, a ukoronowaniem studiów będzie prestiżowy dyplom wystawiony przez Wyższą Szkołę Bankową w Poznaniu i sygnowany przez Franklin University oraz Certyfikat Zachodniej Izby Przemysłowo-Handlowej. 

WSB Szczecin MBA