Studia MBA to niezbędny element rozwoju na szczeblach zarządczych. Nie tylko dostarczają teoretycznych i praktycznych podstaw, ale również stwarzają niepowtarzalną okazję do wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów biznesowych. Dzięki nim każdy teoretyczny aspekt jest znakomicie uzupełniony o doświadczenie wykładowców i słuchaczy. Wybrałem WSB ponieważ wiem, że przygotowała wielu przedsiębiorców, których firmy odniosły niewątpliwy sukces. Jest to zasługą profesjonalizmu i pragmatycznego przygotowywania ścieżek edukacyjnych.

Krzysztof Chara
uczestnik programu MBA w WSB w Szczecinie

Partner merytoryczny - FRANKLIN UNIVERSITY, USA

Doświadczenie
Amerykański partner Wyższej Szkoły Bankowej, Franklin University, od 1902 roku realizuje misję kształcenia osób aktywnych zawodowo, dostosowując programy nauczania do potrzeb studentów, zmian cywilizacyjnych oraz wymogów rynku pracy.

Międzynarodowość
Franklin University to uczelnia międzynarodowa, wychodząca naprzeciw potrzebom studentów. Otwartość na zagraniczne rynki potwierdzają rozbudowany system e-learningu oraz sieć uczelni partnerskich na świecie. Uczelnia, oprócz WSB, ma m.in. następujących partnerów:

  • University of St. Kliment Ohridski (UKLO), Bitola, Macedonia
  • National Mining University (MSU), Dniepropietrowsk, Ukraina
  • Okan University, Istambuł, Turcja
  • Mangalore University, Mangalagangotri, Indie
  • University of Economics in Bratislava (EUBA), Bratysława, Słowacja.

Nowoczesność
Dzięki ciągłemu rozwojowi technologicznemu Franklin University stał się niekwestionowanym liderem w nauczaniu na odległość (long distance learning). Znaczna część z ponad 10 000 studentów kształci się w systemie on-line (e-learning). Służy do tego platforma myFranklin, która jest zaawansowana technicznie i przyjazna w obsłudze.

Rankingi i wyróżnienia
Ponad sto lat sukcesów we wdrażaniu charakterystycznej dla Franklin University misji, jaką jest kształcenie ludzi dorosłych aktywnych zawodowo, znajduje swoje odzwierciedlenie w przyznawanych uczelni akredytacjach:

  • W 1976 roku akredytację Franklin University przyznała The Higher Learning Commission z siedzibą w Chicago.
  • HLC jest jedną z dwóch komisji North Central Association of Colleges and Universities (NCA), które istnieje od 1895 roku i jest jedną z 6 regionalnych instytucji akredytujących w Stanach Zjednoczonych.
  • W 2010 roku akredytację przyznało International Accreditation Council for Business Education.
  • IACBE jest amerykańską organizacją akredytującą programy o profilu biznesowym. W procesie akredytacji oceniany jest sposób i efekty uzyskiwane w procesie kształcenia. Ponadto ocenie podlega szereg elementów, począwszy od programów nauczania, poprzez jakość kształcenia, przygotowanie kadry dydaktycznej, na infrastrukturze skończywszy.

W przeprowadzonej w 2014 roku edycji rankingu uczelni biznesowych portal GetEducated.com wyróżnił studia MBA prowadzone on-line przez Franklin University mianem „produktu o najlepszym stosunku ceny do jakości”. 

W 2014 roku w sondażu przeprowadzonym wśród czytelników magazynu Columbus C.E.O. Franklin University został ponownie nagrodzony tytułem Najlepszy w Branży w kategorii „Studia wyższe on-line”.


Partner biznesowy - ZPPZ Lewiatan

Związek Pracodawców Pomorza Zachodniego Lewiatan jest zrzeszony w Konfederacji Lewiatan – najbardziej wpływowej organizacji biznesowej reprezentującej pracodawców w Polsce i w Europie. ZPPZ Lewiatan reprezentuje zachodniopomorskich przedsiębiorców od 2006 roku, skupia ponad 134 pracodawców z wielu branż, zatrudniających łącznie ponad 4500 pracowników. Jesteśmy platformą, która wykorzystuje synergię biznesu, nauki, mediów i polityki. W regionie podejmuje szereg działań, których celem jest upowszechnianie dobrych praktyk zarządzania, wzmacnianie pozytywnego wizerunku pracodawców, doskonalenie prawa oraz integracja środowiska biznesowego. 

 

Zainteresowały Cię nasze studia?

Zrób kolejny krok