Do MBA trzeba dojrzeć, mieć odpowiednie doświadczenie oraz świadomość swoich kompetencji. Zdecydowałem się na studia, ponieważ chciałem się rozwijać, usystematyzować wiedzę oraz poznać nowe osoby z różnych środowisk biznesowych. Zależało mi na tym, aby wiedza przekazywana na studiach pochodziła od praktyków. Cenna jest także dla mnie jest wymiana doświadczeń wśród uczestników. Jako manager dużo decyzji i działań podejmuję intuicyjnie, bazując na własnym doświadczeniu zawodowym i życiowym. Dużo czytam i staram się rozwijać na bieżąco. Idąc na studia chciałem się dowiedzieć, jakie obszary mogę rozwijać. Ponadto - świat się zmienia, każdego dnia powstają technologie, relacje i biznesy. Warto być na bieżąco lub nawet krok do przodu. Mam nadzieję, iż MBA jako mariaż biznesu i nauki podniosą moje kompetencje, uaktualnią wiedzę oraz zainspirują do dalszego rozwoju. Już pierwsze zajęcia pokazały, że trafiłem do ciekawej grupy, w której każdy może coś wnieść, podoba mi się otwartość i zaangażowanie grupy. Trafiłem na wspaniałych ludzi z dużym poczuciem humoru, którzy mają pozytywną energię. Każdy chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami i to jest najważniejsza wartość. Przebywanie w tym gronie jest w pewnym sensie relaksem i dobrą odskocznią od codziennych spraw. To grupa tworzy klimat i sprawia, że zajęcia są bardziej efektywne. 

Arsen Woliński
uczestnik studiów MBA w Bydgoszczy

Partnerem kierunku MBA Management 4.0 jest Asseco Academy stanowiąca część Grupy Asseco. Firma specjalizuje się w kształtowaniu umiejętności w obszarach technologii IT i dobrych praktyk wspierających cyfryzację i transformację biznesu.

Jako długoletni Gold Partner firmy Microsoft Asseco Academy ma możliwość dostarczyć uczestnikom naszego programu specjalistyczne narzędzia zgodne z zakresem autoryzacji. Dzięki temu podczas zajęć uczestnicy będą mieli okazję skorzystać z autoryzowanych materiałów edukacyjnych dotyczących technologii IT, np.:

  •  chmury obliczeniowej,
  • automatyzacji procesów,
  • analityki biznesowej,
  • sztucznej inteligencji,
  • IoT.

Dodatkowo Assecco Academy gwarantuje dostęp do zasobów online, np. materiałów e-learningowych czy chmury obliczeniowej, dzięki którym osoby zainteresowane będą mogły pogłębić zdobytą wiedzę i rozwijać nowo nabyte umiejętności we własnym zakresie. 

Zainteresowały Cię nasze studia?

Zrób kolejny krok

MBA Management 4.0 - studia online