Do MBA trzeba dojrzeć, mieć odpowiednie doświadczenie oraz świadomość swoich kompetencji. Zdecydowałem się na studia, ponieważ chciałem się rozwijać, usystematyzować wiedzę oraz poznać nowe osoby z różnych środowisk biznesowych. Zależało mi na tym, aby wiedza przekazywana na studiach pochodziła od praktyków. Cenna jest także dla mnie jest wymiana doświadczeń wśród uczestników. Jako manager dużo decyzji i działań podejmuję intuicyjnie, bazując na własnym doświadczeniu zawodowym i życiowym. Dużo czytam i staram się rozwijać na bieżąco. Idąc na studia chciałem się dowiedzieć, jakie obszary mogę rozwijać. Ponadto - świat się zmienia, każdego dnia powstają technologie, relacje i biznesy. Warto być na bieżąco lub nawet krok do przodu. Mam nadzieję, iż MBA jako mariaż biznesu i nauki podniosą moje kompetencje, uaktualnią wiedzę oraz zainspirują do dalszego rozwoju. Już pierwsze zajęcia pokazały, że trafiłem do ciekawej grupy, w której każdy może coś wnieść, podoba mi się otwartość i zaangażowanie grupy. Trafiłem na wspaniałych ludzi z dużym poczuciem humoru, którzy mają pozytywną energię. Każdy chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami i to jest najważniejsza wartość. Przebywanie w tym gronie jest w pewnym sensie relaksem i dobrą odskocznią od codziennych spraw. To grupa tworzy klimat i sprawia, że zajęcia są bardziej efektywne. 

Arsen Woliński
uczestnik studiów MBA w Bydgoszczy

Studia MBA Management 4.0 w formule online

Studia MBA Management 4.0 w formule online zostały stworzone z myślą o menedżerach i liderach biznesu poszukujących możliwości dalszego rozwoju i zdobywania wiedzy z zakresu transformacji cyfrowej. Program ma na celu dostarczyć uczestnikom niezbędnych informacji na temat najnowszych trendów warunkujących świat biznesu. Zajęcia prowadzone są ze szczególnym naciskiem na praktykę, tak aby uczestnicy mogli rozwijać swoje umiejętności zarządzania zróżnicowanym środowiskiem biznesowym w erze cyfrowej. 

Absolwenci studiów MBA są zwolnieni z obowiązku składania egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa.

Studia MBA Management 4.0 online przeznaczone są przede wszystkim dla: 

  • członków kadry menedżerskiej średniego i niższego szczebla wspierających transformację cyfrową w organizacji, 
  • właścicieli firm i osób zarządzających, które chcą budować przewagę konkurencyjną z wykorzystaniem koncepcji transformacji cyfrowej w organizacji, 
  • menedżerów przygotowujących się do roli Digital Transformation Officer, Chief Digital Officer czy Menedżera ds. wdrożeń Gospodarka 4.0. 

Celem programu MBA Management 4.0 jest rozwój kompetencji uczestników z zakresu zarządzania organizacją, ale także ich umiejętności związanych z cyfrowymi innowacjami i trendami rozwijającymi się obecnie na rynku. Podczas zajęć uczestnicy zapoznają się z nowoczesnymi rozwiązaniami z obszaru Management 4.0 oraz dowiedzą się, jak wykorzystywać zaawansowane technologie w organizacji. Zakres tematyczny programu obejmuje m.in.: 

  • wykorzystanie chmury obliczeniowej,  
  • zastosowanie sztucznej inteligencji w świecie biznesu,  
  • machine learning i automatyzację, 
  • cyfrowe rozwiązania wspomagające identyfikację i analizę customer journey,  
  • umiejętność zarządzania zespołem,  
  • efektywną komunikację w organizacji. 

Zainteresowały Cię nasze studia?

Zrób kolejny krok

MBA Management 4.0 - studia online