MBA Day już 10 czerwca

Czas na MBA Day!

Osoby zainteresowane rozwojem umiejętności menedżerskich i przywódczych zapraszamy na bezpłatne warsztaty. Aby wziąć w nich udział, wystarczy wypełnić poniższy formularz. 

Termin: 10 czerwca 2021 r., godz. 16.30

Miejsce: aula w budynku B, Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu, ul. Fabryczna 19-21

Tematy zajęć i prowadzący: 

 • Psychologia sukcesu menedżera - inspirująca i efektywna godzina „Ja – ze sobą”, Michał Hanuszek 
 • Sztuczna inteligencja - perspektywy praktycznych zastosowań, Łukasz Wrona

 

Plan MBA Day

 • 16:30 – 17:00 – rejestracja uczestników 
 • 17:00-18:00 - Psychologia sukcesu menadżera -  inspirująca i efektywna godzina „Ja – ze sobą", Michał Hanuszek
 • 18:10-19:10 – Sztuczna inteligencja - perspektywy praktycznych zastosowań, Łukasz Wrona

Kilka słów o prowadzących i zajęciach

Psychologia sukcesu menadżera -  inspirująca i efektywna godzina „Ja – ze sobą” 
 
Cele i korzyści z udziału :
 • zwiększenie wglądu we własne sposoby reagowania w różnych sytuacjach 
 • lepsza kontrola emocji własnych oraz rozpoznawanie reakcji emocjonalnych osób z otoczenia
 • inne podejście do stresu i próba oswojenia go
 • wypracowanie rozwiązań zwiększających efektywność realizowanych działań
 • rozwijanie komunikacji, krytycznego myślenia i praktycznych umiejętności wspierających porozumiewanie się
 • zdobycie umiejętności formułowania spostrzeżeń bez osądzania 
 • zrozumienie, że każdy jest niepowtarzalny i warto poznać swój oraz innych mechanizm funkcjonowania aby efektywniej się komunikować.
 
Michał Hanuszek - ekspert w prowadzeniu negocjacji międzynarodowych i dyplomowany psycholog biznesu ze specjalizacją kultury biznesu chińskiego. Koordynuje rozwój menadżerów i wspiera ich w procesie zmian na rynkach międzynarodowych. 23 lata temu wspólnie z przyjacielem zaprojektował i wdrożył na polskim rynku, nową markę „Electra”, w branży energetycznej, która z powodzeniem konkuruje z największymi producentami na świecie. Na sali szkoleniowej i w pracy indywidualnej ważne dla niego są tworzenie atmosfery otwartości i zaangażowania, nauka przez zabawę, grywalizację i doświadczanie, partnerstwo w relacji trener – uczestnik opartej na zaufaniu i empatii, retrospekcja z wieloma perspektywami, praca w oparciu o mocne strony uczestnika i wzmocnienia poczucia wartości, zastosowanie zasady tu i teraz, cele rozumiane jako wzmocnienie procesów rozwoju, budowaniu synergii współpracy w trakcie warsztatów, ćwiczenia dostosowane do wiedzy i doświadczenia ukierunkowanego na praktyczne rozwiązania. Jest absolwentem Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska na kierunku zarządzanie i marketing w Organizacji Gospodarczej na Uniwersytecie Technologiczno–Przyrodniczym w Bydgoszczy oraz studiów podyplomowych na wydziale Ekonomii i Zarządzania w Opolu w zakresie: biznes międzynarodowy Unia Europejska – Chiny. Ukończył studia podyplomowe Akademii Trenera Biznesu w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu.  Jest pasjonatem podróży, wspinaczek wysokogórskich, edukacji z zakresu kultury azjatyckiej i psychologii biznesu. Kocha wyzwania biznesowe a ludzie, którzy z nim współpracują „ nie muszą tylko chcą”. 
 
 
Artificial Intelligence, sztuczna inteligencja - perspektywy praktycznych zastosowań
 
Każdego dnia korzystamy z wyników pracy algorytmów sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, najczęściej nie będąc tego świadomym. Otaczają nas aplikacje, które wspierają i ułatwiają nasze codzienne zadania lub ułatwiają nasze wybory. Ciągły rozwój rozwiązań sztucznej inteligencji umożliwia poszukiwanie nowych zastosowań, dzięki którym już dzisiaj każda organizacja może budować przewagę konkurencyjną. Podczas zajęć przeanalizujemy wiodące przykłady zastosowania sztucznej inteligencji oraz kierunki jej rozwoju. Będziemy również pracować nad możliwościami wykorzystania tej technologii, co może być pierwszym krokiem do jej wdrożenia w organizacji.
 
 Łukasz Wrona - jako menedżer IT brał udział w tworzeniu wielu nowoczesnych organizacji, między innymi Krajowego Rejestru Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA, Kaczmarski Inkasso, Narodowego Funduszu Gwarancyjnego. Specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych, ochronie danych osobowych, zarządzaniu bezpieczeństwem informacji, jak i wdrażaniu oraz utrzymaniu procesowego zarządzania informacją. Od ponad piętnastu lat prowadzi działalność gospodarczą, w ramach której świadczy usługi konsultacji w zakresie nowych technologii, wdrażania systemów bezpieczeństwa informacji oraz przepisów europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych - RODO. W szczególności specjalizuje się w prowadzeniu wykładów, szkoleń oraz warsztatów w powyższej tematyce. Jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej, specjalność systemy i sieci komputerowe. Ukończył studia podyplomowe na Wydziale Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego, specjalność ochrona danych osobowych oraz zarządzanie projektami na Wydziale Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej. Z wyróżnieniem ukończył studia MBA na Franklin University, Ohio, USA.

Zainteresowały Cię nasze studia?

Zrób kolejny krok

Executive MBA - Business Trends