Zapraszamy na MBA Day online 4 czerwca 2020

MBA Day online!

Zapraszamy na warszat dla menedżerów "Przygotowanie organizacji do wdrożenia zmiany - wymiana najlepszych praktyk", który poprowadzi dr Grzegorz Dzwonnik, wykładowca programów MBA w Wyższych Szkołach Bankowych, ekspert z obszaru zarządzania strategicznego, zarządzania zmianą i projektami. 

Termin: 4.06.2020 r., godz. 17.00

Formuła: warsztat online.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy wypełnić poniższy formularz.
Kilka dni przed wydarzeniem prześlemy link do zajęć.

Kilka słów o prowadzącym

dr Grzegorz Dzwonnik - konsultant,  menedżer,  wykładowca  akademicki.  Specjalizuje  się  w  szeroko rozumianym wprowadzaniu zmian, w szczególności tych, które ukierunkowane są na budowanie potencjału konkurencyjności przedsiębiorstw. Partner konsorcjalny międzynarodowego  think  tanku  Systemic  Excellence  Group. Od  wielu  lat  zawodowo  związany  z  projektowaniem  strategii  przedsiębiorstw, zarządzaniem  strategicznym  (w  tym  portfelami  projektów)  oraz  zarządzaniem projektami.  Posiada  certyfikaty  PMP,  P2P,  CSM,  CSPO.  Prowadził  i nadzorował kilkadziesiąt projektów i programów strategicznych. 
Od  2005  roku  zaangażowany  w  międzynarodowe  assessmenty  projektowe  w  ramach  IPMA  International  Project 
Excellence Award. Ich istotą jest m.in. identyfikowanie najlepszych praktyk w obszarze projektami. Jako Team Lead 
Assessor kieruje międzynarodowymi zespołami eksperckimi. Dotąd prowadził oceny projektów realizowanych m.in. 
przez Leica Geosystems AG (Szwajcaria), Reliance Industries Ltd (Indie), Siveco Romania SA (Rumunia), Siemens AG 
(Niemcy), Iran Minerals Production And Supply Co. (Iran), Tecnimont Sp.A. (Włochy), NPC (Iran), Sberbank (Rosja).  

Formularz zgłoszeniowy

Współadministratorami danych osobowych są Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 29-31, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu przy ul. Powstańców Wlkp. 5, Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 238A, Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu przy ul. Młodzieżowej 31a, zwane dalej WSB. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i promocyjnych oraz w związku z wydarzeniami organizowanymi dla słuchaczy i absolwentów MBA. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże odmowa ich podania w związku z organizowanym wydarzeniem uniemożliwi udział osoby w wydarzeniu. Osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Dane osobowe przetwarzane w celach marketingowych i promocyjnych będą przechowywane przez okres pięciu pełnych lat kalendarzowych, liczonych od 1 stycznia następującego po dacie wyrażenia zgody. Dane podane w związku z uczestnictwem osoby w wydarzeniu przetwarzane będą przez okres niezbędny do prawidłowej realizacji czynności związanych z organizacją i zakończeniem wydarzenia. Administrator danych może jednak zachować ograniczoną część danych w celu wykazania zgodności z przepisami. Odbiorcami danych będą podmioty współpracujące w Administratorem Danych w celu zapewnienia prawidłowej realizacji zadań. Kontakt do Inspektora ochrony danych w WSB: iod@wsb.pl. Osobie przysługuje prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna, że przetwarzanie jej danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych i reklamowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwościach ich poprawiania w każdym czasie.

Zainteresowały Cię nasze studia?

Zrób kolejny krok

WSB Poznań Executive MBA