Zapraszamy 17 września na MBA Day

Zapraszamy na zajęcia otwarte w ramach MBA Day, które odbędą się 17 września 2020 r. o godz. 16.30 w hotelu PURO Gdańsk Stare Miasto, ul. Stągiewna 26.
 
To idealna okazja, aby wziąć udział w warsztatach z wykładowcą studiów MBA, a także porozmawiać na temat oferty studiów dla menedżerów. Dla uczestników przygotowaliśmy bony ze specjalną zniżką w wysokości 1500 zł na studia MBA. 
 
Program MBA Day:
  • 16.30-17.00 - rejestracja uczestników
  • 17.00-17.30 - powitanie i przedstawienie oferty 
  • 17.30-18.45 -  „Jak współpracować i zarządzać zespołem w sytuacji kryzysowej”, zajęcia z Dariuszem Rajcą  
  • 18.45 -19.15 -  networking przy kawie - spotkanie z przedstawicielami Biura Programu MBA i doradcami edukacyjnymi. 
 
Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy wypełnić poniższy formularz. 
 
Kilka słów o prowadzącym
 
Dariusz Rajca – trener, doradca i mentor z 25-letnim doświadczeniem. Przeprowadził ponad 1250 szkoleń, w których udział wzięło około 25 tysięcy uczestników. Realizuje programy szkoleniowe w formie interaktywnych warsztatów, wykładów i indywidualnego doradztwa. Doświadczenie zdobył podczas własnej pracy zawodowej oraz kursów odbytych zarówno u mentorów polskich oraz zagranicznych. W trakcie szkoleń wykorzystuje swoją praktykę zawodową wraz z wiedzą z zakresu psychologii. Prowadził szkolenia dla najpoważniejszych koncernów oraz instytucji państwowych. Jest praktykiem Polskiego Instytutu Neurolingwistycznego Programowania oraz certyfikowanym konsultantem unikatowej w Polsce metody oceny Motywacyjnej Analizy Potencjału Zawodowego – MAPP, wykorzystywanej do rekrutacji wysokiego szczebla kadry menedżerskiej. Jest także certyfikowanym mediatorem ds. gospodarczych. 
 

Zainteresowały Cię nasze studia?

Zrób kolejny krok

WSB Gdańsk MBA Leadership