Zapraszamy na zajęcia otwarte 10 października

Zapraszamy na zajęcia otwarte programu MBA, które odbędą się 10 października w Wyższej Szkole Bankowej w Opolu, sala 505. 

Plan MBA Day:

16.45 - rejestracja

17.00 – warsztaty "Lider - strateg - negocjator" - dr Krzysztof Koj 

18.30 - networking przy kawie

Spotkanie skierowane jest do osób na co dzień negocjujących, zarządzających zespołami, wyznaczających cele i rozliczających efekty. W trakcie zajęć warsztatowych sprawdzimy się: rozpoznamy nasze podejście do definiowania i komunikowania celów stawianych sobie i współpracownikom oraz uporządkujemy wiedzę o głównych strategiach negocjacyjnych, które stosujemy w relacji z otoczeniem biznesowym. Podyskutujemy i wymienimy się doświadczeniami we współpracy, rywalizacji, unikaniu i uległości. Poznamy różne punkty widzenia na "wygraną".  

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy wypełnić poniższy formularz.

Kilka słów o prowadzącym:
dr Krzysztof Koj - ekonomista,  menedżer  edukacji,  trener  biznesu  i  konsultant  w  dziedzinie negocjacji,  obsługi  klienta  oraz  ekonomicznego  otoczenia  biznesu;  doradca  w zakresie  taktyk  komunikacji,  prowadzenia  debat  politycznych  i  wystąpień publicznych;  moderator  i  facylitator;  dziekan  chorzowskiego  Wydziału  Wyższej Szkoły  Bankowej  w  Poznaniu;  dyrektor  akademicki  programu  MBA  w  WSB  w Chorzowie; adiunkt we Franklin University (Ohio, USA).  

 

Zainteresowały Cię nasze studia?

Zrób kolejny krok