Stała współpraca z amerykańskim partnerem WSB - Franklin University, pozwala na czerpanie inspiracji, a w niektórych przypadkach, bezpośrednie przełożenie najlepszych praktyk z amerykańskiego rynku studiów MBA na nasze polskie realia. Program zawsze nadążał za stale ewoluującym światem biznesu. Równie ważne jest, aby wykładowcy zapewniali nie tylko wysoki poziom wiedzy poparty wieloletnią praktyką, ale też potrafili skutecznie przekazać ją uczestnikom. Wszystko to ma wpływ na wysoką jakość zajęć prowadzonych w WSB we Wrocławiu.

 

dr Joanna Nogieć
kanclerz WSB we Wrocławiu

O  wysokiej jakości studiów MBA w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu świadczy także kadra dydaktyczna – grono najwyższej klasy specjalistów z dorobkiem praktycznym oraz nauczycieli akademickich polskich uczelni. Zajęcia prowadzą m.in.:

 

dr Krzysztof Koj - ekonomista, menedżer, trener biznesu, konsultant, moderator i facylitator. Specjalista w dziedzinie ekonomicznego otoczenia biznesu oraz negocjacji. Zrzeszony w Polskim Towarzystwie Trenerów Biznesu. Członek Honorowy Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. Wykładowca w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Chorzowie. Adiunkt we Franklin University (Columbus, Ohio, USA). Profesor wizytujący w Modern College of Business and Science (Maskat, Oman). Dyrektor akademicki programów Executive MBA i MBA we współpracy z Coventry University i Franklin University. Członek Rady Gospodarczej przy Prezydencie Miasta Chorzów w kadencji 2018-2023. Konsultant Urzędu Miasta w Świętochłowicach, członek komitetu sterującego tworzeniem strategii miasta na lata 2014-2030. Odznaczony Srebrną Odznaką Honorową za Zasługi dla Województwa Śląskiego. Wyróżniony Nagrodą Roberta L. Bailey'a oraz nagrodami Rektora, nadanymi przez Franklin University za osiągnięcia dydaktyczne. Komentator ekonomiczny. Autor publikacji naukowych.

 

 

 

 

Paweł Tkaczyk – marketingowiec, właściciel agencji marketingowej Midea; jak sam twierdzi – zarabia na życie opowiadaniem historii; buduje silne marki – pracuje m.in. z Agorą, Grupą Allegro i wieloma mniejszymi firmami; doradza start-upom i innym przedsiębiorstwom – jako mentor np. podczas Startup Weekend czy Startup Fest; dzieli się wiedzą – prowadzi blog o budowaniu marki, a także szkolenia z marketingu, brandingu, social media; kocha literki niemal w każdej – poza Comic Sans – formie.

 

 

 

 


dr Tomasz Kopyściański
 - Zastępca Kanclerza WSB Wrocław, specjalista z zakresu analizy finansowej przedsiębiorstwa. Autor i współautor opracowań biznesowych podejmowanych we współpracy z instytucjami finansowymi, przedsiębiorstwami oraz jednostkami sektora finansów publicznych, dotyczącymi przeprowadzenia audytu finansowego, opracowania biznesplanów, formułowania długofalowej strategii rozwoju, pozyskiwania źródeł finansowania. Przewodniczący Rady Nadzorczej spółki giełdowej Logintrade SA. Biegły sądowy przy Sądzie Okręgowym we Wrocławiu. Współpracownik kancelarii BSKK - Radcowie Prawni i Adwokaci. Wykładowca w ramach studiów podyplomowych i studiów MBA realizowanych w Wyższej Szkole Bankowej. Dziennikarz-felietonista w lokalnych i regionalnych czasopismach.

 

 

Ilona Stawczyk - wykładowca i trener MBA, Analityk Transakcyjny; twórczyni pierwszych w Polsce studiów podyplomowych Menedżerska Akademia Analizy Transakcyjnej realizowanych w WSB w Chorzowie i Warszawie; organizatorka Śląskich Spotkań z Mistrzami AT; członek PTAT i EATA (Europejskie Organizacji Analizy Transakcyjnej); współpracuje z wieloma firmami w Polsce.

 

 

  

  

Wojciech Męciński - praktyk w dziedzinie HRM z kilkunastoletnim doświadczeniem we wdrażaniu i rozwoju narzędzi oraz systemów HR w dużych organizacjach działających w międzynarodowym środowisku; certyfikowany coach przy ICC, specjalizujący się w executive i business coaching (przeszło 1100 godzin praktyki); certyfikowany asesor AC/DC; uczestnicy studiów spotykają go na zajęciach z obszar HR.

 

 

 

 

 

Maciej Stoiński – trener biznesu, praktyk zarządzania z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w handlu, zarówno po stronie dostawcy, jak i sieci handlowych, a także w obszarze szkoleń i doradztwa; od 2010 roku w zarządzie Grupy Piotr i Paweł SA; prowadzi zajęcia z zarządzania strategicznego.

Zainteresowały Cię nasze studia?

Zrób kolejny krok