MBA Day - zapraszamy 9 czerwca 2022

 

Zapraszamy na MBA Day!

Osoby zainteresowane rozwojem umiejętności menedżerskich i przywódczych zapraszamy na bezpłatne warsztaty. Aby wziąć w nich udział, wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na dole strony. 

Termin: 9 czerwca 2022 r., godz. 16:45

Miejsce: Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu ul. A Kośnego 72

Temat zajęć i prowadzący: "Sztuczna inteligencja w biznesie" - Łukasz Wrona

Plan MBA Day

  • 16:45 - rejestracja uczestników
  • 17:00 – 18:30 – "Sztuczna inteligencja w biznesie" – Łukasz Wrona
  • 18:30 – networking

Kilka słów o prowadzącym i zajęciach

Sztuczna inteligencja w biznesie 

perspektywy praktycznych zastosowań

Sztuczna inteligencja, to już nie tylko pomysł na fabułę filmu science-fiction. Jest to przede wszystkim pomysł na efektywne wykorzystanie zasobów organizacji, podniesienie efektywności i zwiększenie zadowolenia klientów.

Jeśli chcesz wiedzieć:

  • dlaczego Facebook potrafi nam czytać w myślach?
  • dlaczego Amazon wie, co chcemy kupić?
  • dlaczego Google wie, czego my nie wiemy? 
  • dlaczego Netflix przewiduje, co nam sprawi przyjemność? 

 Zapraszamy na warsztaty, podczas których przeanalizujemy wiodące trendy wykorzystywania sztucznej inteligencji. Omówimy wiodące przykłady zastosowania oraz kierunki rozwoju. Pozwolą one spojrzeć na rozwiązania AI jako szansę dla Twojej organizacji, co może być pierwszym, lub już kolejnym, krokiem do wdrożenia. 

Bądź przygotowany do podejmowania decyzji, które czekają na Ciebie w przyszłości.

Łukasz Wrona

Absolwent Politechniki Wrocławskiej, specjalność systemy i sieci komputerowe. Ukończył studia podyplomowe na Wydziale Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego, specjalność Ochrona Danych Osobowych oraz Zarządzanie Projektami na Wydziale Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej. Absolwent kierunku Sztuczna Inteligencja – Technologia i Prawo na Akademii Leona Koźmińskiego. 

Z wyróżnieniem ukończył studia MBA na Franklin University, Ohio, USA.

Jako inżynier, a następnie dyrektor Departamentów Inforamtyki brał udział w tworzeniu między innymi Krajowego Rejestru Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A., Kaczmarski Inkasso, Narodowego Funduszu Gwarancyjnego. Wdrażał rozwiązania big data, analityki danych, uczenia maszynowego. 

Obecnie specjalizuje się w rozwiązaniach cyfryzacji biznesu, w tym wykorzystania sztucznej inteligencji. Jednocześnie specjalizuje się w zakresie bezpieczeństwa informacji, ochrony danych osobowych oraz compliance w zakresie przetwarzania informacji.

Strona internetowa: www.lukaszwrona.pl 

Adres e-mail: lukasz.wrona@lukaszwrona.pl 

 

 

Formularz zgłoszeniowy

Współadministratorami danych osobowych są Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 29-31, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu przy ul. Powstańców Wlkp. 5, Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 238A, Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu przy ul. Młodzieżowej 31a, zwane dalej WSB. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i promocyjnych oraz w związku z wydarzeniami organizowanymi dla słuchaczy i absolwentów MBA. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże odmowa ich podania w związku z organizowanym wydarzeniem uniemożliwi udział osoby w wydarzeniu. Osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Dane osobowe przetwarzane w celach marketingowych i promocyjnych będą przechowywane przez okres pięciu pełnych lat kalendarzowych, liczonych od 1 stycznia następującego po dacie wyrażenia zgody. Dane podane w związku z uczestnictwem osoby w wydarzeniu przetwarzane będą przez okres niezbędny do prawidłowej realizacji czynności związanych z organizacją i zakończeniem wydarzenia. Administrator danych może jednak zachować ograniczoną część danych w celu wykazania zgodności z przepisami. Odbiorcami danych będą podmioty współpracujące w Administratorem Danych w celu zapewnienia prawidłowej realizacji zadań. Kontakt do Inspektora ochrony danych w WSB: iod@wsb.pl. Osobie przysługuje prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna, że przetwarzanie jej danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych i reklamowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwościach ich poprawiania w każdym czasie.

Zainteresowały Cię nasze studia?

Zrób kolejny krok