Zapraszamy na MBA Day 10 września

Zapraszamy na MBA Day 

Osoby zainteresowane rozwojem umiejętności menedżerskich i przywódczych zapraszamy na MBA Day, który rozpocznie się 10 września o godz. 16.30 w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, budynek B, ul. Fabryczna 29-31. 

Plan wydarzenia:

16.30 – 17:00 – rejestracja uczestników 

17:00-18:30 - warsztat do wyboru:

  • "Przygotowanie do negocjacji - pozycja negocjacyjna i główne zobowiązanie negocjacyjne" - dr Krzysztof Koj, Wyższa Szkoła Bankowa (sala 301, budynek B)
  • „Tworzenie innowacji - talent czy umiejętność?” - Bartosz Stawski, EY Academy of Business (sala 005, budynek B)

18:30-19:00 - czas na networking 

Aby wziąć udział w wybranym warsztacie, wystarczy wypełnić poniższy formularz. 

W trosce o bezpieczeństwo Państwa i nasze zajęcia odbędą się zgodnie z obowiązującymi zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego (zachowanie dystansu społecznego, dostęp do płynów do dezynfekcji, regularna dezynfekcja ciągów komunikacyjnych i pomieszczeń wspólnych). Przypominamy, że na terenie uczelni obowiązkowe jest noszenie maseczek. 

Kilka słów o prowadzących:

 

dr Krzysztof Koj - ekonomista, menedżer, trener biznesu, konsultant, moderator i facylitator. Specjalista w dziedzinie ekonomicznego otoczenia biznesu oraz negocjacji. Wykładowca modułu Otoczenie Biznesowe w programie MBA WSB we Wrocławiu. Dziekan Wydziału WSB w Chorzowie. Adiunkt we Franklin University (Columbus, Ohio, USA). Profesor wizytujący w Modern College of Business and Science (Maskat, Oman). Członek Honorowy Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. Odznaczony Srebrną Odznaką Honorową za Zasługi dla Województwa Śląskiego. Wyróżniony Nagrodą Roberta L. Bailey'a oraz Nagrodą Rektora, nadanymi przez Franklin University za osiągnięcia dydaktyczne.

 

 

Bartosz Stawski - z zawodu "skrajny pragmatyk", specjalizuje się w tematyce tzw. Thinking Tools i ich zastosowaniu w dziedzinie zarządzania. Praktyk TOC (Teoria Ograniczeń, ang. Theory of Constraints), jest odpowiedzialnym za Polskę partnerem firmy Goldratt CZ, przedstawicielem firmy Systematic Inventive Thinking zajmującej się procesami myślowymi innowacyjności; wykłada w EY Academy of Business. Ekspert w dziedzinie zastosowania narzedzi myślenia innowacyjnego dla rozwoju nowych produktów oraz innowacyjnego rozwiązywania problemów w oparciu o wiedzę z zakresu ekonomii behawioralnej, a także wykorzystania TOC w obszarze strategii i marketingu (Mafia Offer). Konsultant metody Kepner-Tregoe w zakresie zarządzania projektami oraz rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji. Jest wyszkolony w metodologii doskonalenia i zarządzania procesami Rummler-Brache Group oraz analizie konkurencyjnej i benchmarkingu. Uzyskał certyfikat auditora systemów zarządzania w The British Standards Institution. 

Zainteresowały Cię nasze studia?

Zrób kolejny krok