Zapraszamy na MBA Day 10 czerwca

MBA Day to zajęcia otwarte dla osób zainteresowanych studiami Master of Business Administration. To także okazja do rozmowy z wykładowcą i opiekunem studiów oraz do networkingu. Aby wziąć udział w spotkaniu, wystarczy wypełnić poniższy formularz. 

Termin: 10 czerwca 2021 r., godz. 17.00

Miejsce: aula Wyższej Szkoły Bankowej w Opolu, ul Augustyna Kośnego 72 

Temat zajęć: Talent management oraz skuteczna komunikacja menedżerska jako zwiększenie efektywności działań w przedsiębiorstwie

Prowadzący: Roman Brzezina

Roman Brzezina - przedsiębiorca, charyzmatyczny lider, trener biznesu i sprzedaży. Szkoli m.in. z zakresu negocjacji, sprzedaży, komunikacji, zarządzania sobą i własnym rozwojem. Z pasją dąży do osiągania wytyczonych celów. Stawia na permanentny rozwój osobisty poparty gigantyczną dawką praktyki. Wiedzę i umiejętności zdobywał u wielu cenionych autorytetów z zakresu rozwoju osobistego m.in. Fryderyka Karzełka, Briana Tracy, Mateusza Grzesiaka, Andrzeja Fesnaka i Franciszka Staniszewskiego. Od wielu lat buduje świadomość poprzez wykłady i szkolenia. Wykształcił liczne grono menedżerów i doradców finansowych. Od 2008 roku jest certyfikowanym trenerem w firmie Persolog Polska sp. z o.o., gdzie wykorzystując znajomość modelu zachowań oraz osobowości, prowadzi liczne szkolenia. 

Plan MBA Day

  • 16.45– 17:00 – rejestracja uczestników 
  • 17.00-18.30 – Talent management oraz skuteczna komunikacja menedżerska jako zwiększenie efektywności działań w przedsiębiorstwie - zajęcia z Romanem Brzeziną, wykładowcą studiów MBA

Zarządzanie talentami oraz komunikacja ze współpracownikami w dzisiejszych czasach nabiera nowego znaczenia. Mamy bardzo dużo możliwości edukacji i zdobywania wiedzy w poszczególnych dziedzinach. Widzimy to również, obserwując współczynnik skolaryzacji. Niestety nie zawsze jednak jesteśmy w stanie przełożyć określoną wiedzę na umiejętności jej wykorzystania, co bezpośrednio przekłada się na efektywność (lub brak efektywności) działań zawodowych. Jakie posiadamy cechy predysponujące nas do wykonywania określonych czynności zawodowych oraz dlaczego dotyka nas coraz częściej wypalenie zawodowe? Jak skutecznie wykorzystać swoje potencjały i przerodzić je w nowe kompetencje? Na te pytania odpowiemy podczas spotkania MBA Day. Celem nadrzędnym każdego przedsiębiorstwa jest oczywiście realizacja zysku, jednak czynnik ludzki w zarządzaniu zasobami ludzkimi ma również ogromne znaczenie już od procesów rekrutacji. 

  • 18.30 – networking  

Zainteresowały Cię nasze studia?

Zrób kolejny krok