Jak wynika z najnowszej odsłony raportu Technology Vision 2021 przygotowanego przez Accenture, dzięki cyfrowym fundamentom umożliwiającym wdrażanie innowacji liderzy rynku zwiększają swe przychody pięć razy szybciej niż firmy pozostające w tyle, w porównaniu do zaledwie dwukrotnej różnicy w latach 2015-2018. 92% osób biorących udział w badaniu stwierdziło, że w 2021 roku ich organizacje skoncentrują się na szybkim wprowadzaniu innowacji w praktyce. Znacząco wzrosnąć mają także innowacje technologiczne nie zarezerwowane już tylko dla działów IT. Bez wątpienia jednak przeprowadzanie powyższych zmian odbywać się będzie w cieniu pandemii, która rewolucjonizuje sposób organizacji pracy, wymusza na nas kładzenie jeszcze większego nacisku na aspekty etyczne oraz utrudnia planowanie. Podołanie tym wielkim wyzwaniom na nieporównywalną dotychczas skalę wymaga multidyscyplinarnego spojrzenia na rzeczywistość. Liderzy biznesu będą zmuszeni do analizy bardzo wielu różnych czynników, podejmując decyzje, które często będą miały wpływ na wieloletni rozwój organizacji. Program studiów MBA oferowanych przez Wyższą Szkołę Bankową w Warszawie został dostosowany do najbardziej aktualnych trendów rozwoju przedsiębiorczości i potrzeb rynkowych, determinowanych również pandemią COVID-19. Uczestnicy studiów zdobędą wiedzę pozwalającą podołać wyzwaniom zmieniającego się świata.

dr Maciej Kawecki
prorektor WSB w Warszawie

Studia MBA online w WSB w Warszawie -  w przygotowaniu

 

Program Master of Business Administration w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie to studia w formule online. Adresujemy je do menedżerów i liderów biznesu, którym zależy zwłaszcza na rozwoju umiejętności przywódczych i orientacji w najnowszych trendach w obszarze technologii wspierających realizowanie celów biznesowych. 

Studia MBA online to m.in.:

  • sesje eksperckie i networkingowe
  • zajęcia z praktykami biznesu
  • dyskusje i projekty w gronie profesjonalistów.

Jesteśmy w trakcie przygotowywania programu studiów. Osoby zainteresowane studiami MBA online w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie zapraszamy do kontaktu przez FORMULARZ. Bądzmy w kontakcie! 

Dowiedz się więcej o studiach, które przygotowujemy. Obejrzyj film. 

Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie

WSB w Warszawie należy do grupy dziesięciu Wyższych Szkół Bankowych, o której sile stanowi ponad 25-letnia obecność na rynku edukacyjnym. Oferujemy studia wyższe, podyplomowe i MBA oraz szkolenia. Działając w myśl idei work-life balance, kształcimy tak, aby pokazać studentom, że możliwe jest łączenie nauki z pracą i życiem prywatnym. Współpracujemy z przedstawicielami biznesu i w ramach grupy WSB. Dzięki temu studenci na zajęciach korzystają z doświadczenia naszych partnerów, biorą udział w stażach, praktykach, wizytach studyjnych w firmach i wyjazdach zagranicznych.

Zainteresowały Cię nasze studia?

Zrób kolejny krok