WSB cieszy się niezmiennie od wielu lat dużą renomą. Ukończyłam tu studia podyplomowe menedżerskie, a to zachęciło mnie jeszcze bardziej do tego, by rozpocząć większe przedsięwzięcie, jakim jest MBA. Po pierwszych zjazdach jestem ogromnie zmotywowana do nauki. Wykładowcy z największą dbałością o szczegóły i ogromnym zapleczem wiedzy opowiadają o swoich przedmiotach. Nie ma szans, bym się nudziła i patrzyła na zegarek w trakcie wykładu, gdy zajęcia są tak wciągające i ciekawe! To, co odgrywa najważniejszą rolę na studiach MBA, to wiedza, jaką mogę zdobyć od bardzo doświadczonych osób, które pokazują również, gdzie i jak ją wykorzystać. Ogromna wartość dodana to także ludzie, których mogę poznać.

Monika Wolff
Process owner, Allegro

Słuchacze programu MBA reprezentują różne branże i posiadają zróżnicowane doświadczenie.
Różne spojrzenie na omawiane w trakcie zajęć zagadnienia dają nową jakość. Nasi słuchacze podkreślają, że ta wymiana doświadczeń jest nieocenionym atutem studiów MBA. 

Nasi słuchacze to m.in.:

  • pracownicy wyższej kadry menedżerskiej (prezesi, dyrektorzy)
  • pracownicy niższej kadry menedżerskiej (kierownicy, liderzy zespołów, główni specjaliści)
  • specjaliści
  • przedsiębiorcy.

Firmy, w których pracują nasi słuchacze to m.in.: INEA SA, Revico SA, PKO Bank Polski SA,  Dbam o Zdrowie SA, Telekomunikacja Wielkopolska sp. z o.o.,  Levi Strauss Poland sp. z o.o., Poczta Polska SA, Energa Obrót SA.

WSB Poznań MBA