O wyjątkowości Post-MBA - programu rozwojowego dla liderów biznesu świadczą zaproszeni do współpracy przedstawiciele świata biznesu. Są to doświadczeni menedżerowie i prezesi, a spotkanie z nimi to przede wszystkim okazja do wymiany doświadczeń i dyskusji. To także najbardziej cenieni wykładowcy studiów MBA, którzy zaproponują uczestnikom sesję szkoleniową w wybranym temacie. 

 

dr Grzegorz Dzwonnik – od wielu lat jako menedżer zawodowo zaangażowany w szeroko rozumiany proces budowania potencjału konkurencyjnego przedsiębiorstw z różnych branż; prowadził i nadzorował kilkadziesiąt projektów i programów strategicznych w różnych krajach świata;  od lat kieruje wielokulturowymi międzynarodowymi zespołami eksperckimi w ramach IPMA International Project Excellence Award.

prof. Dariusz Filar – profesor Uniwersytetu Gdańskiego. Wykładał również w University of Michigan, Central European University i Uniwersytecie Warszawskim. Jego specjalnością naukową były makroekonomia i historia myśli ekonomicznej.W latach 1999-2004 główny ekonomista Banku Pekao SA, w latach 2004-2010 członek Rady Polityki Pieniężnej NBP, a w latach 2010 - 2014 Rady Gospodarczej przy Prezesie Rady Ministrów. Jako publicysta ekonomiczny współpracował z „Gazetą Wyborczą” i „Rzeczpospolitą”. W 1983 roku był wśród założycieli drugoobiegowego wówczas „Przeglądu Politycznego” i do dzisiaj współpracuje z tym pismem. Równolegle z pisarstwem ekonomicznym uprawia twórczość w obszarze literatury pięknej. Debiutował zbiorem opowiadań fantastycznych „Czaszka olbrzyma”. Jego najnowsze książki to „Jeszcze jedna podróż Guliwera”, „Drugie wejrzenie”  i „Szklanki żydowskiej krwi”. Ta ostatnia uzyskała w 2021 roku nominację do Pomorskiej Nagrody Literackiej „Wiatr od morza”. Niektóre z jego opowiadań przełożono na języki niemiecki, rosyjski, czeski, węgierski i esperanto.

prof. Piotr Garstecki - prezes i współzałożyciel Scope Fluidics S.A. Profesor chemii oraz menadżer. Prowadził projekty naukowe i techniczne w Polsce oraz w Stanach Zjednoczonych, specjalizując się w fizyce miękkiej materii i technikach mikroprzepływowych. Pasjonat rozwoju organizacji i budowania wartości poprzez tworzenie technologii rozwiązujących ważne problemy w ochronie zdrowia.
 

Bożena Leśniewska - wice-prezeska ds. Rynku Biznesowego, Orange Polska S.A. Od lat zawodowo związana z zarządzaniem i branżą technologiczną. Obecnie jako wiceprezeska odpowiada za rynek biznesowy oraz spółki Integrated Solutions i BlueSoft. Sprawuje funkcje członka Rady Odpowiedzialnego Przywództwa przy Forum Odpowiedzialnego Biznesu, członka Rady Fundacji Orange oraz członka stowarzyszenia Professional Women Network (PWN). Prezeska Stowarzyszenia LiderShe. Aktywna mentorka w programach mentoringowych. Współautorka pierwszych w Europie studiów przeznaczonych dla kobiet – Akademii Przywództwa Kobiet przy Akademii Leona Koźmińskiego. Uznana przez Instytut Innowacyjna Gospodarka za jedną z dziesięciu najbardziej wpływowych kobiet w polskich instytucjach sektora technologicznego. W 2020 roku zwyciężyła w prestiżowym Rankingu organizowanym przez Puls Biznesu „100 kobiet Biznesu” w kategorii Duże Firmy. W 2021 roku wyróżniona w raporcie „Strong Women in IT 2021 – Global Edition” jako jedna z kobiet, które zmieniają świat nowych technologii.

Anna Rulkiewicz - prezeska grupy LUX MED, członek zarządu konfederacji Lewiatan, prezes związku pracodawców medycyny prywatnej. Jest również wiceprzewodniczącą Rady Polskiego Komitetu Olimpijskiego, pełni funkcję członka Rady Nadzorczej Banku Handlowego SA (Citi Handlowy) i członka Rady Programowej studiów MBA prowadzonych przez Szkołę Główną Handlową i Warszawski Uniwersytet Medyczny. Uczestniczy w pracach zespołu problemowego ds. usług publicznych powołanego w ramach Rady Dialogu Społecznego. Absolwentka Stanford Executive Program na Stanford University Graduate School of Business i Executive Program na Singularity University w Santa Clara w Kalifornii. Jest także absolwentką Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu i Uniwersytetu w Hamburgu,studiów podyplomowych w Polsko-Francuskim Instytucie Ubezpieczeń przy Instytucie Francuskim.

Tomasz Sianecki -polski dziennikarz radiowy i telewizyjny, reporter, redaktor programów w TVN24. Na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia prowadził m.in. audycję Zapraszamy do Trójki. W 1997 przeszedł do TVN. Był gospodarzem 600 sekund życia, prowadzącym i współprowadzącym Automaniaka. W latach 1998–2010 przygotowywał dla Faktów humorystyczne i lekkie w formie felietony oraz reportaże o tematyce sportowej. W TVN24 od stycznia 2005 współprowadzi Szkło kontaktowe, a od stycznia 2011 prowadził autorski program Ciąg dalszy nastąpił. W październiku 2015 został gospodarzem programu Pamięć absolutna. W 2007 po sukcesie, jaki odniósł program Szkło kontaktowe, wraz z Grzegorzem Miecugowem napisał książkę Kontaktowi, czyli szklarze bez kitu. Wystąpił w filmach: Kapitał, czyli jak zrobić pieniądze w Polsce (1989) jako on sam, V. I. P. (1991) jako dziennikarz radia „W”, a także w serialu Teraz albo nigdy! (2008) jako on sam.  

Katarzyna Zawodna-Bijoch - prezeska biurowej spółki Skanska w Europie Środkowo-Wschodniej (CEE). Jest odpowiedzialna za strategię oraz działania spółki w zakresie zrównoważonych i innowacyjnych inwestycji biurowych w dziesięciu miastach w Europie Środkowo-Wschodniej: Warszawie, Pradze, Budapeszcie, Bukareszcie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Katowicach i Gdańsku. Od chwili powołania Katarzyny Zawodnej-Bijoch na jej obecne stanowisko, spółka inwestuje w sektor elastycznych powierzchni biurowych (przejęcie Business Link), jak również w zrównoważone i innowacyjne rozwiązania koncentrujące się na zdrowiu i dobrym samopoczuciu użytkowników przestrzeni oraz redukcji emisji dwutlenku węgla. Katarzyna aktywnie działa także na rzecz poprawy standardów etycznych w regionie. Jest członkinią rad programowych ONZ Global Compact oraz Kongresu Obywatelskiego – międzyśrodowiskowego projektu obywatelskiego promującego zrównoważony rozwój w Polsce. Posiada tytuł LEED Accredited Professional. Została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami w dziedzinie budownictwa, m.in. Personality of the Year (nagroda magazynu Eurobuild). W uznaniu jej osiągnięć zawodowych i w dziedzinie przywództwa przyznano jej również członkostwo programu RICS.

 

Zainteresowały Cię nasze studia?

Zrób kolejny krok