Do MBA trzeba dojrzeć, mieć odpowiednie doświadczenie oraz świadomość swoich kompetencji. Zdecydowałem się na studia, ponieważ chciałem się rozwijać, usystematyzować wiedzę oraz poznać nowe osoby z różnych środowisk biznesowych. Zależało mi na tym, aby wiedza przekazywana na studiach pochodziła od praktyków. Cenna jest także dla mnie jest wymiana doświadczeń wśród uczestników. Jako manager dużo decyzji i działań podejmuję intuicyjnie, bazując na własnym doświadczeniu zawodowym i życiowym. Dużo czytam i staram się rozwijać na bieżąco. Idąc na studia chciałem się dowiedzieć, jakie obszary mogę rozwijać. Ponadto - świat się zmienia, każdego dnia powstają technologie, relacje i biznesy. Warto być na bieżąco lub nawet krok do przodu. Mam nadzieję, iż MBA jako mariaż biznesu i nauki podniosą moje kompetencje, uaktualnią wiedzę oraz zainspirują do dalszego rozwoju. Już pierwsze zajęcia pokazały, że trafiłem do ciekawej grupy, w której każdy może coś wnieść, podoba mi się otwartość i zaangażowanie grupy. Trafiłem na wspaniałych ludzi z dużym poczuciem humoru, którzy mają pozytywną energię. Każdy chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami i to jest najważniejsza wartość. Przebywanie w tym gronie jest w pewnym sensie relaksem i dobrą odskocznią od codziennych spraw. To grupa tworzy klimat i sprawia, że zajęcia są bardziej efektywne. 

Arsen Woliński
uczestnik studiów MBA w Bydgoszczy

Program MBA – Zdrowie stworzyliśmy z myślą o zarządzaniu i lepszym funkcjonowaniu podmiotów ochrony zdrowia we współczesnym, cyfrowym środowisku. Uważamy, że największą wartością dla uczestników studiów jest wymiana doświadczeń oraz czerpanie praktycznej wiedzy z realnych przykładów. W celu zagwarantowania tej wartości podjęliśmy współpracę z firmą technologiczno-medyczną Saventic Health.   

Saventic Health specjalizuje się w tworzeniu algorytmów sztucznej inteligencji wspierających procesy diagnostyczne, w tym diagnostykę chorób rzadkich. Opracowane algorytmy stanowią system wsparcia decyzji klinicznych i są dostępne poprzez:   

  • platformę SARAH, która jest przeznaczona dla lekarzy i wdrażana w nowoczesnych podmiotach medycznych,   
  • Fundację Saventic, unikalną aplikację dostępną dla lekarzy i pacjentów, którzy od dłuższego czasu zmagają się z ustaleniem właściwej diagnozy.  

 

Dzięki współpracy z firmą Saventic Health uczestnicy programu MBA – Zdrowie będą mieli okazję dowiedzieć się, jak algorytmy oparte na sztucznej inteligencji analizują EHR pacjentów (dane laboratoryjne, radiologiczne, opisowe) i dostarczają klinicystom ICD-10, uzasadnienie i rekomendacje dla dalszego postępowania.

Zainteresowały Cię nasze studia?

Zrób kolejny krok

Master of Business Administration - Zdrowie