Master of Business Administration jest na całym świecie najbardziej cenionym i chyba podstawowym sposobem kształcenia menedżerów.  Aktualnie to już nie moda a potrzeba zdobywania dodatkowej wiedzy. W moim przypadku to była naturalna decyzja. Od zawsze wiedziałam, że chcę studiować na tym kierunku. Myślę, że każdy menager powinien rozważyć takie studia. Ten kierunek wymaga posiadania określonych doświadczeń zawodowych, wiedzy a nawet umiejętności personalnych. MBA to też szeroki zakres tematyczny w jednym miejscu - finanse, marketing, prawo w zarządzaniu i wiele innych, a przede wszystkim spojrzenie na biznes w ujęciu globalnym.

Alicja Małek
uczestniczka programu MBA w Bydgoszczy

Partner merytoryczny – Franklin University

Merytorycznym partnerem programu MBA w Wyższej Szkoły Bankowej w Bydgoszczy jest amerykańska uczelnia, Franklin University.    

O wysokiej jakości podjętej współpracy najlepiej świadczy międzynarodowe wyróżnienie dla WSB i Franklin University w kategorii „Partnerstwo Międzynarodowe”, przyznane przez Institute for International Education (2014).

Uczelnia o międzynarodowym prestiżu   

Franklin University ma rozbudowaną sieć uczelni partnerskich na całym świecie, m.in. w Macedonii, Turcji, Indiach i Słowacji. Dyplomy studiów sygnowane przez FU są rozpoznawalne na międzynarodowym rynku pracy.    

Posiada akredytację IACBE   

Wysoka jakość kształcenia Franklin University została potwierdzona akredytacjami: The Higher Learning Commission (HLC) oraz niezwykle pożądaną wśród programów MBA, akredytacją International Assembly for Collegiate Business Education (IACBE). 

Jedna z najlepszych uczelni kształcących w formule online    

Uczelnia nieustannie dostosowuje programy nauczania do oczekiwań studentów, zmian cywilizacyjnych oraz wymogów rynku pracy. W 2012 roku Franklin University znalazł się wśród 20 najlepszych uczelni w rankingu przygotowanym przez Online Education Database, instytucję oceniającą programy uczelni oferujących kształcenie online.

Zainteresowały Cię nasze studia?

Zrób kolejny krok

Master of Business Administration