Kolejny MBA Day 13 września

13 września 2017 r. o 16.30 zapraszamy do Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na zajęcia otwarte w ramach MBA Day. Jeśli zależy Ci na rozwoju menedżerskim, to spotkanie jest właśnie dla Ciebie. 

Tym razem warsztat poprowadzi Grzegorz Szałajko: doradca strategiczny, trener i coach; wspiera menedżerów polskich i międzynarodowych organizacji w budowaniu strategii, modeli biznesowych oraz skutecznych środowisk do realizacji przedsięwzięć, doskonalenia metod zarządzania i skutecznego wprowadzania zmian; wiodący edytor międzynarodowego standardu oceny projektów IPMA Project Excellence Baseline, od 2005 roku asesor w prestiżowym konkursie IPMA International Project Excellence Award oraz przez dwie kadencje członek IPMA Awards Management Board; jeden z pierwszych członków PMI Poland Chapter oraz współzałożyciel wrocławskiego oddziału PMI.

Plan MBA Day
16.30 - rejestracja uczestników
17.00 - warsztat "Gotowość organizacji do realizacji programów strategicznych" - Grzegorz Szałajko, wykładowca programów Aalto EMBA i MBA, aula 005, budynek ul. Powstańców Wlkp.
Duże programy nie działają w próżni. Każdy z nich stanowi istotną część działalności realizującej go organizacji. Programy zawsze wpływają na podział władzy i procesy, angażują istotną część kluczowych osób oraz zużywają duże ilości zasobów. To może prowadzić do licznych konfliktów i znacznie obniżyć wydajność, nie tylko samego programu, ale również realizującej go organizacji. Wiele organizacji nie jest gotowych na tak duże zaburzenia w ich codziennej działalności. Z tego powodu, gotowość samej organizacji realizującej program jest jednym z kluczowych czynników, które należy wziąć pod uwagę startując duże inicjatywy.
W trakcie wystąpienia zostanie zaprezentowane praktyczne podejście do diagnozy sytuacji w Twojej organizacji oraz działania jakie można podjąć w celu zapewnienia właściwego środowiska dla nadchodzących i toczących się programów.
 
18.00 - networking przy kawie

Aby wziąć udział w spotkaniu, wystarczy zgłosić się do Biura Programu MBA lub wypełnić poniższy formularz.