Już 9 czerwca zapraszamy na MBA Day

9 czerwca 2017 r. o godzinie 16.30 zapraszamy na MBA Day do Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie.

"Nóż w plecy, czyli najważniejsza lekcja przedsiębiorczości" to temat zajęć otwartych, które poprowadzi Paweł Tkaczyk. Będzie to również okazja do porozmawiania z pracownikami Biura Programu MBA i zadania im pytań na temat programu i organizacji studiów. 

Plan MBA Day
16.30-16.40 - powitanie gości (sala 223)
16.40-18.10 - warsztat: "Nóż w plecy, czyli najważniejsza lekcja przedsiębiorczości", Paweł Tkaczyk (sala 223)
18.10-18.30 - networking przy kawie (sala 217)

Temat zajęć
Nóż w plecy to sytuacja, w której członkowie zespołu pozbywają się innego członka zespołu – wbrew jego woli. To tak częsta praktyka, że warto postawić sobie pytanie: dlaczego tak się dzieje? Jak wygląda dynamika grupy, w której dochodzi do takiej sytuacji? I dwa najważniejsze pytania: czy da się temu zaradzić? Oraz: czy powinniśmy próbować temu zaradzić? Opowieść o konflikcie i o władzy, którą powinien wysłuchać każdy, kto zarządza zespołem albo w zespole pracuje.

Kilka słów o wykładowcy
Paweł Tkaczyk – jak sam twierdzi – zarabia na życie opowiadaniem historii. Buduje silne marki – pracuje m.in. z Agorą, Grupą Allegro i wieloma mniejszymi firmami. Doradza start-upom i innym przedsiębiorstwom jako mentor, np. podczas Startup Weekend czy Startup Fest. Dzieli się wiedzą – prowadzi blog o budowaniu marki, napisał dwie książki: „Zakamarki marki” i „Grywalizacja”, prowadzi szkolenia z marketingu, brandingu, social mediów. Prowadzi zajęcia z marketingu międzynarodowego.

Aby wziąć udział w MBA Day, wystarczy wypełnić poniższy formularz. 

Zainteresowały Cię nasze studia?

Zrób kolejny krok