Opinie o studiach MBA w WSB

 • Sukces to spełnienie się w naturalnym dla danej osoby środowisku. Jeśli to środowisko jest dla Ciebie tym, czym woda dla ryby, odniesiesz sukces. Warto więc zacząć od znalezienia swojej „wody”, wtedy praca (czy jakakolwiek czynność lub rola) nie jest przymusem, znojem, a ciekawym wyzwaniem i przygodą. Ktoś z zacięciem informatycznym rzadko sprawdza się w sprzedaży, kto nie lubi i nie ceni ludzi, nie powinien kierować zespołem etc. Oczywiście, są różne definicje sukcesu, więc jeśli miernikiem jest tylko stan konta, powyższe nie musi mieć sensu. Ale jeżeli to szerzej pojęty dobrostan, to muszę lubić to, co robię, uznawać to za swoje i cieszyć się wynikami.
   
  Moje największe sukcesy są związane z ludźmi – z moją najbliższą rodziną i z zespołami, w których miałem okazję pracować bądź je prowadzić. Mam świetny kontakt z moimi niemalże dorosłymi już dziećmi, z żoną, kilka razy prowadziłem z sukcesem i satysfakcją małe i duże zespoły sprzedażowe i wiele mnie to nauczyło: cierpliwości, konsekwencji, sztuki kompromisu, słuchania etc. Lubię pracować z ludźmi i moim dużym życiowym sukcesem jest to, że chyba nauczyłem się to dobrze robić. To jest moja „woda”.
  Tomasz Duda
  słuchacz studiów EMBA w WSB w Poznaniu

 • „Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku”. To motto towarzyszy mi od wielu lat.  Zapewne każdy z nas był kiedyś w sytuacji, która wydawała się go przerastać, kiedy czuł się bezradny i miał ochotę się poddać i zrezygnować. Ja w takiej sytuacji staram się podzielić problem na kawałki, z którymi łatwiej jest się zmierzyć. Cierpliwie stawiając krok za krokiem, mierzę się z wyzwaniami, cieszę się nawet z drobnych sukcesów i czerpię z nich energię do kolejnych działań. Ponieważ to one, te małe kroki, składają się na cała naszą drogę. Nawet jeśli dojdziesz w zupełnie inne miejsce, niż planowałeś, to warto w tę drogę wyruszyć, aby dowiedzieć się czegoś nowego, także o sobie samym. 
  Jednym z największych wyzwań, z jakim zmierzyłam się w swoim życiu, był kurs na sternika jachtowego. Dla większości osób, które kochają wodę, zapewne nie jest to nic nadzwyczajnego. Jednak dla mnie było to porównywalne z nauką języka chińskiego w siedem dni. Zawsze bałam się wody, do dzisiaj nie potrafię pływać, mimo że woda zachwycała mnie od dzieciństwa. Podziwiałam żeglarzy, marzyłam o pływaniu, ale zawsze z bezpiecznego lądu, a czasami nawet w kapoku na pomoście. W końcu podjęłam decyzję, że jeśli moje marzenie ma się spełnić, muszę przełamać swój strach i zacząć działać.  Po kilkudniowym kursie na Mazurach czułam się najszczęśliwsza osobą na świecie. Uświadomiłam też sobie, że mogę osiągnąć wszystko, czego pragnę, ale będzie to możliwe, jeżeli zrobię pierwszy krok.

  Agnieszka Perczyk
  słuchaczka studiów EMBA - Project Management w WSB we Wrocławiu

 • In today’s world managers should be aware of how important it is for leaders to engage in discussions, conversations and dialogues about change as well as to adhere plans and strategies about the management of change. For me it is more important to have a good conversation about change than to have a good plan about change.

   

   

  dr Mairi Watson
  Dean - Faculty of Business & Law, University of Northampton

 • In order to compete successfully, the global leaders of tomorrow will need an advanced degree. The Franklin MBA is designed so that both during and after the Programs our students make more meaningful contributions to their work, their organizations, and to society. 

  Doug Ross, Ph.D.
  Dean, Global Academic Programs Franklin University

Show more

Wyższe Szkoły Bankowe to lider programów MBA w Polsce*. Jakość kształcenia zapewnia 20 lat doświadczenia w prowadzeniu programów MBA, współpraca z partnerami merytorycznymi z 2 krajów oraz wykładowcy-praktycy z wieloletnim doświadczeniem. O poziomie studiów świadczą również opinie słuchaczy i absolwentów. Według przeprowadzonych w 2018 r. Badań Atrybutów Marki 9 na 10 absolwentów Wyższych Szkół Bankowych poleciło innej osobie studia w WSB.
*lider w ujęciu ilościowym

Studia MBA WSB to

20 lat doświadczenia / 13 programów / 8 miast / 1 najlepszy wybór!

Check offer