9 września kolejny MBA Day

MBA Day to zajęcia otwarte dla osób zainteresowanych studiami Master of Business Administration. To także okazja do rozmowy z wykładowcą i opiekunem studiów oraz do networkingu. Aby wziąć udział w spotkaniu, wystarczy wypełnić formularz, który znajduje się na dole strony. 

Termin: 9 września 2021 r., godz. 17.00

Miejsce: aula Wyższej Szkoły Bankowej w Opolu, ul Augustyna Kośnego 72 

Temat zajęć:  „Sygnały zmian – czyli jak uniknąć kryzysów poprzez umiejętne czytanie sygnałów ostrzegawczych oraz jak odważnie zmieniać swoją organizację zanim ona zmieni Ciebie”

Prowadzący: Maciej Stoiński 

Plan MBA Day

  • 16.45– 17:00 – rejestracja uczestników 
  • 17.00-18.30 – Maciej Stoiński „Sygnały zmian – czyli jak uniknąć kryzysów poprzez umiejętne czytanie sygnałów ostrzegawczych oraz jak odważnie zmieniać swoją organizację zanim ona zmieni Ciebie”
  • 18.30 – networking przy kawie

Kilka słów o prowadzącym 

Maciej Stoiński - praktyk zarządzania z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w handlu, zarówno po stronie dostawcy, jak i sieci handlowych, a także w sferze szkoleń i doradztwa. Wykładowca z obszaru strategii WSB MBA we Wrocławiu oraz Opolu.Prelegent na wielu konferencjach branżowych, m.in. Retail Summit, Forum Rynku Spożywczego i Handlu oraz Kongresie Rynku FMCG. Współpracując z „Grupa Dobrych Trenerów - Pasja” i będąc Członkiem Rady Ekspertów, prowadził wykłady w zakresie handlu i negocjacji. W Grupie Piotr i Paweł od 2009 r., w zarządzie Piotr i Paweł SA od stycznia 2010 r.. Od początku odpowiedzialny za dział handlowy i w późniejszych okresach również za marketing, IT oraz logistykę. W latach 2015–2016 pełnił funkcję prezesa zarządu. W ramach Grupy Piotr i Paweł obejmował również funkcję prezesa zarządu Kuchnia Polki sp. z o.o. producenta dań gotowych. We wcześniejszych latach (2006–2009) zarządzał sprzedażą w Grupie Pamapol, gdzie pełnił funkcję prezesa zarządu Pamapol Dystrybucja i szefa sprzedaży całej grupy (Pamapol, Cenos, ZPOW Kwidzyn, ZPOW Ziębice, Mit Mar), gdzie zdobył  doświadczenie we współpracy ze wszystkimi największymi sieciami handlowymi oraz dystrybutorami w Polsce. Od początku pracy zawodowej jest związany z handlem w dystrybucji hurtowej oraz detalicznej. Współtworząc struktury PSH Lewiatan, do 2006 r. pełnił funkcję dyrektora handlowego i prokurenta zarządu w Lewiatan 94 Holding SA.

 

Zainteresowały Cię nasze studia?

Zrób kolejny krok