27-28 kwietnia - dodatkowe szkolenia

Drodzy słuchacze, w dniach 27-28 kwietnia organizujemy dla Was dodatkowe szkolenia:

  • "Strategiczne przywództwo. Trudne sytuacje i trudne decyzje" - Tomasz Piotr Sidewicz - zapisy zamknięte
  • "Meaning Makers - Start Presenting So Others Care" - Wojciech Mendyka
  • "Symulacja procesu produkcyjnego – LEGO Challenge!" - dr Wojciech Josek.

Aby wziąć udział w szkoleniu, wystarczy wypełnić poniższy formularz i zaznaczyć jedno szkolenie, w którym chcecie wziąć udział. Liczba miejsc ograniczona. 

O szkoleniach

1. "Strategiczne przywództwo. Trudne sytuacje i trudne decyzje" 

Kiedy: 27-28 kwietnia 2019 r., godz. 9:00-16:00
Miejsce: sala 102, budynek B, I piętro, strefa MBA
Opis szkolenia. 
Prowadzący: Tomasz Piotr Sidewicz - negocjator, specjalizuje się w trudnych negocjacjach związanych z konfliktem interesów (związki zawodowe, lokalna społeczność, rady wspólników/udziałowców); od 1991 roku zajmuje się sprzedażą i negocjacjami; przygotowuje strategie negocjacyjne i prowadzi negocjacje wielomilionowych kontraktów; trener-ekspert w obszarze negocjacji od 2005 roku (udokumentowane 10.000 godzin prowadzonych szkoleń).

2. "Meaning Makers - Start Presenting So Others Care" - szkolenie w języku angielskim 

Kiedy: 27-28 kwietnia 2019r., godz. 9.00-16.00
Miejsce: sala 104, budynek B, I piętro, strefa MBA
Opis szkolenia.
Prowadzący: Wojciech Mendyka - międzynarodowy trener, wykładowca MBA; w ciągu 8 lat przeprowadził 220 szkoleń w 17 krajach, pomagając setkom osób skutecznie prezentować w kluczowych momentach; były trener działu sprzedaży UPS w Europie, konsultant firm szkoleniowych z UK i USA, wykładowca MBA i twórca metody Meaning-Making w prezentacjach. 

3. "Symulacja procesu produkcyjnego – LEGO Challenge!"

Kiedy: 27-28 kwietnia 2019 r., godz. 9:00-16:00
Miejsce: sala 103, budynek B, I piętro, strefa MBA
Opis szkolenia. 
Prowadzący: dr Wojciech Josek - trener, wykładowca, dyrektor ds. lean management odpowiedzialny za zespół konsultantów i trenerów lean wspierających transformację biznesową jednej z największych polskich spółek notowanych na GPW; szkoli od 2005 r. w firmach z kapitałem polskim i zagranicznym, organizacjach pożytku publicznego oraz jako współpracownik szkół wyższych w obszarach zarządzania projektami, lean managemnt oraz Six Sigma.

Formularz zgłoszeniowy

Współadministratorami danych osobowych są Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 29-31, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu przy ul. Powstańców Wlkp. 5, Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 238A, Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu przy ul. Młodzieżowej 31a, zwane dalej WSB. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i promocyjnych oraz w związku z wydarzeniami organizowanymi dla słuchaczy i absolwentów MBA. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże odmowa ich podania w związku z organizowanym wydarzeniem uniemożliwi udział osoby w wydarzeniu. Osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Dane osobowe przetwarzane w celach marketingowych i promocyjnych będą przechowywane przez okres pięciu pełnych lat kalendarzowych, liczonych od 1 stycznia następującego po dacie wyrażenia zgody. Dane podane w związku z uczestnictwem osoby w wydarzeniu przetwarzane będą przez okres niezbędny do prawidłowej realizacji czynności związanych z organizacją i zakończeniem wydarzenia. Administrator danych może jednak zachować ograniczoną część danych w celu wykazania zgodności z przepisami. Odbiorcami danych będą podmioty współpracujące w Administratorem Danych w celu zapewnienia prawidłowej realizacji zadań. Kontakt do Inspektora ochrony danych w WSB: iod@wsb.pl. Osobie przysługuje prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna, że przetwarzanie jej danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych i reklamowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwościach ich poprawiania w każdym czasie.

Zainteresowały Cię nasze studia?

Zrób kolejny krok

Executive MBA Project Management