17 września zapraszamy na MBA Day

MBA Day w WSB w Opolu
 
Zapraszamy na zajęcia otwarte dla menedżerów zainteresowanych rozwojem umiejętności przywódczych i zarządczych oraz studiami MBA.

Termin i miejsce wydarzenia: 17 września o godz. 17.00 w auli Wyższej Szkoły Bankowej, ul Augustyna Kośnego 72. 

Plan MBA Day:

16.45– 17:00 – rejestracja uczestników 

17.00-18.30 - dr Tomasz Kopyściański, "Sytuacja finansowa firm przed i w trakcie koronawirusowego kryzysu"

18.30 – czas na networking

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy wypełnić poniższy formularz. 

W trosce o bezpieczeństwo Państwa i nasze zajęcia odbędą się zgodnie z obowiązującymi zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego (zachowanie dystansu społecznego, dostęp do płynów do dezynfekcji, regularna dezynfekcja ciągów komunikacyjnych i pomieszczeń wspólnych). Przypominamy, że na terenie uczelni obowiązkowe jest noszenie maseczek. 

Kilka słów o prowadzącym:

dr Tomasz Kopyściański - wykładowca programu MBA, adiunkt WSB Wrocław, specjalista z zakresu analizy finansowej przedsiębiorstwa. Autor i współautor opracowań biznesowych podejmowanych we współpracy z instytucjami finansowymi, przedsiębiorstwami oraz jednostkami sektora finansów publicznych, dotyczącymi przeprowadzenia audytu finansowego, opracowania biznesplanów, formułowania długofalowej strategii rozwoju, pozyskiwania źródeł finansowania. Pracownik kancelarii BSKK - Radcowie Prawni i Adwokaci. Dziennikarz-felietonista w lokalnych i regionalnych czasopismach.

 

 

 

Zainteresowały Cię nasze studia?

Zrób kolejny krok