12 września zapraszamy na MBA Day

Zapraszamy na wrześniowy MBA Day. Zajęcia odbędą się 12 września 2018 r. w Hotelu DeSilva Premium (sala B). Aby wziąć w nich udział, wystarczy wypełnić poniższy formularz lub skontaktować się z Biurem Programu MBA: mba.opole@wsb.wroclaw.pl

Plan MBA Day:

16.45 - rejestracja uczestników, powitanie 

17.00-18.30 - wykład "Menedżer na ścieżce kariery", Sylwia Kłyczek

od 18.30 - networking przy kawie

Kilka słów o prowadzącym:
Sylwia Kłyczek – doświadczony menedżer z ponad 17-letnią praktyką w strukturach operacyjnych, sprzedażowych i HR-owych. Trener biznesu, certyfikowany coach ICF i konsultant HR. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu sprzedaży, zarządzania i HR, coachingu biznesowym, w tym coachingu kadry menedżerskiej (executive). Prowadzi wykłady na studiach podyplomowych i studiach MBA z obszaru zarządzania zmianą, selekcji i rekrutacji pracowników, AC/DC oraz coachingu.

Kilka słów o wykładzie:
Menedżer na ścieżce kariery
W jaki sposób wiedza i umiejętności wyniesione ze studiów MBA pozwolą Ci świadomie zaplanować swoją karierę? Zapraszam na warszat, w którym rozwieję wątpliwości dotyczące kluczowych kompetencji poszukiwanych na stanowiskach menedżerskich. Podzielę się wiedzą dotyczącą procesów rekrutacji na stanowiska menedżerskie. W programie:

  1. Po co przyjść na studia MBA ? Blaski i cienie absolwentów
  2. Wyniki badań dot. polskich managerów
  3. Jak się sprzedać na rynku pracy ?
  • Ścieżki
  • Narzędzia
  • Kompetencje
  • Dopasowanie motywacyjne.